4636 202 0939
فلج مغزی یا سی پی در شیراز راهکارهای درمانی
کاردرمانی در فلج مغزی

فلج مغزی که یک اختلال در سیستم عصبی مرکزی است که قبل یا بعد از تولد رخ می دهد. از دلایل اصلی کمبود اکسیژن به مغز است. اگرچه درمان قطعی وجود ندارد ، اما می توان اثرات ناشی از آن را با کمک درمان توانبخشی کاردرمانی به حداقل رساند. در ایران اکثریت نام فلج مغزی و کاردرمانی کنارهم هستند اما حیطه های فعالیت کاردرمانان بسیار گسترده تر است و کاردرمانی در افراد فلج مغزی یکی از این حیطه هاست سایر حیطه های فعالیت کاردرمانان در سومین پست این پیج قراردارد . فلج مغزی یک آسیب مغزی است که دائمی است اما توسعه نیافته است. با وجود این آسیب ، کودکان ممکن است با مداخله اولیه پزشکی و یک برنامه درمانی خوب کاردرمانی به مرور زمان مهارت های حرکتی را توسعه دهند.
دامنه حرکتی مرتبط با فلج مغزی می تواند به یک قسمت از بدن محدود شود یا بر تمام قسمت های بدن تأثیر بگذارد. اختلال مغزی که باعث فلج مغزی می شود با افزایش سن تغییر نمی کند یا بروز نمی کند. علائم در نوزادی 👶🏻 یا پیش دبستانی ظاهر می شود. به طور کلی فلج مغزی باعث رفلکس غیرطبیعی ، مشکل در شل بودن یا سفتی بدن و عضلات ، حالت غیر طبیعی ، راه رفتن نامتعادل یا ترکیبی از این موارد می شود.

برچسب ها :


کاردرمانی شیرازکاردرمانی قصردشتکاردرمانی قصرالدشتکاردرمانی پیشه ورکاردرمانی سجاد پیشه ورکاردرمانی در شیرازکاردرمانی ایرانکاردرمانی فارسکاردرمانی در استان فارسکاردرمانی در قصردشتکاردرمانی نزدیک قصرالدشتکاردرمانی چمران شیرازکاردرمانی ستارخان شیرازکاردرمانی ولیعصر قصردشتکاردرمانی زند شیرازکاردرمانی زرهی شیرازکاردرمانی ولیعصر شیرازکاردرمانی معالی اباد شیرازکاردرمانی ملاصدرا شیرازکاردرمانی شهرک صدرا شیرازکاردرمانی صدرا شیرازکاردرمانی استقلال شیرازکاردرمانی پاسداران شیرازکاردرمانگر شیرازکاردرمان شیرازکاردرمان در شیرازبهترین کاردرمان در شیرازمراکز کاردرمانی شیرازبهترین کاردرمانی در شیرازمراکز معتبر کاردرمانی در شیرازکلینیک های کاردرمانی در شیرازکاردرمانی خوب در شیرازکاردرمانی در منزلکاردرمانی در منزل درشیرازتوانبخشی قصرالدشتتوانبخشی قصردشتتوانبخشی پیشه ورتواتبخشی سجاد پیشه ورسجاد پیشه ورارگوتراپیست سجاد پیشه وردرمان سکته مغزی شیرازدرمان فلج مغزی شیرازدرمان تاخیر حرکتی در شیرازمجهزترین کلینیک شیرازمجهزترین کلینیک کاردرمانی در شیرازدکتر کاردرمانی در شیرازکاردرمانی آبادهکاردرمانی اقلیدکاردرمانی ارسنجانکاردرمانی استهبانکاردرمانی بواناتکاردرمانی پاسارگادکاردرمانی جهرم • کاردرمانی خرامهکاردرمانی خرم‌بیدکاردرمانی خنجکاردرمانی دارابکاردرمانی رستمکاردرمانی زرین‌دشتکاردرمانی سپیدانکاردرمانی سروستانکاردرمانی فراشبندکاردرمانی فساکاردرمانی فیروزآبادکاردرمانی قیر و کارزینکاردرمانی کازرونکاردرمانی کوارکاردرمانی گراشکاردرمانی لارستانکاردرمانی لامردکاردرمانی مرودشتکاردرمانی ممسنیکاردرمانی مهرکاردرمانی نی‌ریزکلینیک کاردرمانی شیرازکلینیک کاردرمانیکاردرمانی جسمیکاردرمانی ذهنیکاردرمانیکاردرمانی کودکانکاردرمانی فلج مغزیکاردرمانی سالمندانفیزیوتراپی در شیرازفیزیوتراپی شیرازفیزیوتراپی در منزل شیرازبهترین فیزیوتراپی در شیرازدرمان در منزل شیراز

نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی :*  

پست الکترونیک :

نظرات: *  

آدرس ارتباطی ما

نشانی:ایران _فارس_شیراز_میدان قصرالدشت(مترو)_انتهای کوچه99قصرالدشت (مقربی)_فرعی راست ابتدای کوچه 34 وکلا(ایمان شمالی/همت شمالی)

موبایل : 09392024636

تلفن تماس : 07136308341