بهترین مرکز تخصصی آر تی ام اس شیراز_تحریک مغناطیسی مغز شیراز_Rtms
تعریف و کاربرد و عوارض

درمان با آر تی ام اس

دستگاه آر تی ام اس rTMS چیست ؟
دستگاه آر تی ام اس(rTMS) موجب تحریک مغناطیسی مغز می‌شود و از این طریق مکانیزم مغز را تغییر داده و موجب بهبود آن و در نتیجه درمان اختلالات روانی خواهد شد در واقع درمان با دستگاه آر تی ام اس یکی از متدهای درمانی جدید و پیشرفته است که با افزایش سطح دوپامین، بیماری‌های اعصاب و روان نظیر افسردگی را درمان می‌کند.
حتی پروژه های جدید نشنان می دهد که تحریک مغناطیسی مغز با آر تی ام اس، در فرایند درمان اعتیاد نیز تاثیر به سزایی دارد. این روش در کلینیک توانبخشی قصردشت شیراز(بهترین مرکز توانبخشی در شیراز) انجام نمی‌گیرد. جهت انجام سایر روش های درمانی از کلینیک مشاوره بگیرید .
 
مرکز فوق تخصصی آر تی ام اس
مرکز فوق تخصصی آر تی ام اس RTMS شیراز
 
در شیراز، مراکز تخصصی و فوق تخصصی محدود وجود دارند که از شیوه درمانی تحریک مغناطیسی مغز استفاده می کنند ، یکی از روانپزشکان از این شیوه برای درمان بیماران خود استفاده می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مرکز فوق تخصصی آر تی ام اس rTMSشیراز کاربرد ، مزایا ، معایب آن و … بیشتر آشنا شوید.
 
مرکز فوق تخصصی rTMS چه می کند؟
روش درمانی rTMS روشی جدید برای تحریک مغناطیسی مغز است که به صورت مکرر بر روی نقاط مختلف آن اعمال می شود. نقاطی از مغز که تحت تاثیر این شیوه درمانی قرار می گیرند ، قسمت هایی هستند که در بیماران افسرده ، دارای مشکلات مغزی و … کم فعالیت می باشند. بهترین مرکز فوق تخصصی آر تی ام اس rTMS شیراز از این تکنیک استفاده می کند.
 
rTMS برای درمان بیماری های روانپزشکی استفاده می شود که بیشترین مورد مصرف آن ، برای بیماران مبتلا به افسردگی حاد می باشد.
 
چگونگی عملکرد rTMS در مراکز تخصصی شیراز
شیوه عملکرد دستگاه rTMS به این شکل است که امواج الکترومغناطیس از طریق سیم پیچ تعبیه شده در آن که با عنوان کویل شناخته می شود که به نواحی از مغز که در مشکل او نقش دارند ، منتقل می شود. به این منظور، کویل باید بر روی سر فرد قرار گیرد. دستگاه rTMS می تواند در افزایش و کاهش نورون های مغزی تاثیرگذار باشد.
 
موسسه rTMS
در این شیوه درمان ، بیمار ، بیهوش یا بستری نمی شود. تنها کافی است روی یک صندلی بنشیند و باقی کار را به بسپارد.
 
پس از نشستن بیمار، پزشک زاویه سر او را در موقعیت مناسبی قرار می دهد تا بتواند مولفه های مورد نیاز را اندازه گیری نماید. با این کار مشخص می شود که کویل دستگاه rTMS دقیقا باید در کجای سر بیمار قرار گیرد.
 
در این روش درمان ، بیمار هیچگونه دردی را حس نمی کند. تنها در طول مدتی که دستگاه روی سر او قرار دارد ، صدای کلیک و ضربه مانندی احساس می کند که در اثر ایجاد پالس در قسمت زیر کویل می باشد.
 
شرط نتیجه بخش بودن تحریک مغناطیسی مکرر مغز ، تداوم آن طی ۱۵ الی ۲۰ جلسه می باشد. هر جلسه درمان بین ۲۰ الی ۴۰ است.
 
کاربرد آر تی ام اس در مراکز فوق تخصصی شیراز
گفتیم که rTMS در شاخه روانپزشکی کاربردی است ؛ به ویژه برای درمان افسردگی. اما کاربردهای این دستگاه تنها به همین یک عارضه محدود نمی شود. در ادامه لیستی از برخی کاربردهای آر تی ام اس ، قابل مشاهده می باشند.
 
درمان میگرن
مداوای پارکینسون
بهبود اختلالات دوقطبی
ترک اعتیاد
مبتلایان به مشکلات مغزی
درمان استرس
درمان توهم
مزایای روش درمانی rTMS در بهترین مراکز
همین که این روش غیر دارویی است ، خود یک مزیت بزرگ است. چرا که مصرف دارو در برخی از بیماری های روانپزشکی اعتیادآور است و عدم مصرف آن ها ، می تواند عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد.
 
سرپایی بودن این شیوه درمانی ، خود یک مزیت دیگر است که بیمار را از درد کشیدن ، بستری شدن ، بیهوشی و خطرات احتمالی آن مصون می دارد.
 
نتیجه آن نسبت به سایر طرق درمانی ، سریع تر بروز داده می شود.
 
پالس های مغناطیسی که به نقاط مختلف مغز ارسال می شوند ، هیچگونه خلل و مشکلی در مغز انسان ایجاد نمی کند و فرد می تواند پس از اتمام هر جلسه ، به روال عادی زندگی خود، ادامه دهد.
 
عوارض ناشی از آر تی ام اس در مراکز فوق تخصصی شیراز چیست؟
مغناطیسی بودن روش rTMS باورها را به سمت مضر بودن آن سوق می دهد و بسیاری از افراد فکر می کنند که این دستگاه مغز بیمار را دچار اختلال می نماید. باید بگوییم که این طرز تفکر کاملا اشتباه است و آر تی ام اس ، هیچ تاثیر مخربی روی مغز انسان نمی گذارد.
 
تنها موردی که در میان بیماران تحت درمان آر تی ام اس ، بیشتر مشاهده شده است ، احساس درد در سر و پوست آن و نیز کشیدگی صورت می باشد. لازم به ذکر است که این حس سر درد ، پس از دوره درمان ، برطرف می شود و بیمار می تواند با تایید روانپزشک خوب ، اقدام به مصرف مسکن نماید.
 
آر تی ام اس در شیراز
ممکن است بیمارانی از این روش استفاده کنند که دارای دستگاه ضربان ساز در نزدیکی قلب خود هستند. rTMS برای این افراد باید با دقت و احتیاط فراوان انجام شود.
 
بیمارانی که قصد استفاده از خدمات مرکز فوق تخصصی rTMS شیراز را دارند ، باید توجه کنند که در طی مدت درمان ، از به همراه داشتن اشیاء حساس به امواج مغناطیسی مانند کارت های بانکی ، جواهرات و … خودداری نمایند.
 
روش درمانی rTMS در بهترین مراکز برای چه کسانی مناسب نیست؟
تحریک مغناطیسی مغز ، برای همه افراد مناسب نیست. از جمله افرادی که :
 
سابقه تشنج دارند ؛
دارای فلزات حساس به مغناطیس و فرومغناطیس در سر و یا بالای شانه خود هستند (ایمپلنت در سر ، کاشت حلزون حلقوی ، تکه های گلوله و …) ؛
نمی توانند MRI انجام دهند ؛
سابقه صرع دارند ؛
کمتر از ۱۸ سال هستند ؛
شرایط لازم برای انجام آر تی ام اس را ندارند. به تمامی افراد توصیه می شود قبل از هرگونه اقدامی در این راستا ، ابتدا به روانپزشک خود مراجعه کنند و تمامی شرایط خود را با جزئیات در اختیار او قرار دهند. هر چه اطلاعات روانپزشک از بیمار بیشتر باشد ، نتیجه درمان ، موفق تر خواهد بود.
 
سخن آخر
 
آر تی ام اس روشی غیر دارویی است و زمانی برای بیمار تجویز می گردد که او مسیرهای منتهی به مداوا با دارو را امتحان کرده باشد اما به نتیجه مطلوب نرسیده باشد. طول درمان هر بیمار بسته به شرایط و درجه بیماری او با دیگری متفاوت است که پزشک باید تشخیص دهد.
 
شما کاربران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین روانکاو در کلینیک توانبخشی قصردشت شیراز مقاله مورد نظر را مطالعه بفرمایید تا بنوانید یک روانپزشک خوب برای حل مشکلات مروبط به استرس و اضطرابی خود بیابید.
 
در صورتی که هر گونه سوالی در خصوص درمان با آر تی ام اس داشتید می توانید از طریق کادر زیر از بهترین دکتر درمان با آر تی ام اس بپرسید
 نحوه عملکرد دستگاه آر تی ام اس چگونه است؟
تحریک مغناطیسی با دستگاه rTMS به این صورت است که در این روش یک سیم پیچ الکترومغناطیسی روی پوست سر قرار می‌گیرد. نحوه درمان بیماری‌ه با دستگاه آر تی ام اس به اینصورت است که با ارسال پالس مغناطیسی، سلول‌های عصبی در نواحی موردنظر پزشک تحریک می شود و این تحریک بر عملکرد مغز تأثیر می‌گذارد و آن را بهبود می‌بخشد.
 
متخصص مغز و اعصاب زمانی این روش درمانی را پیشنهاد می دهد که درمان‌های استاندارد مانند دارو درمانی و گفتار درمانی و روان‌درمانی مؤثر نباشند.
 
از روش آر تی ام اس برای درمان چه بیماری هایی استفاده می شود؟
تحریک مغناطیسی (rTMS) یک درمان غیر تهاجمی برای افسردگی، اضطراب، اختلال وسواس فکری (OCD) و اختلال اضطراب بعد از سانحه (PTSD) و… است. همچنین در زمینه‌های دیگری مانند درمان آلزایمر و پارکینسون و حتی درمان اعتیاد نیز در حال بررسی است. 
 
در بهترین مرکز آر تی ام اس (rTMS) در شیراز این روش به منظور درمان افسردگی، درمان اختلالات حرکتی و درمان میگرن با آر تی ام اس استفاده می‌شود. 
 
 کاربردهای دستگاه آر تی ام اس، درمان بیماری‌های روانپزشکی و مغز و اعصاب است. تعدادی از این بیماری‌ها عبارتند از:
 
افسردگی
اختلال وسواس فکری عملی
اختلال استرس بعد از سانحه
اختلال اضطراب فراگیر
اختلال دو قطبی
برخی از بیماری های مخچه 
بی اختیاری ادرار
اختلالات حرکتی مانند بیماری پارکینسون، صرع و…
سندرم درد مزمن
 میگرن 
وزوز مزمن گوش و ….
مزایای درمان بادستگاه آر تی ام اس
درمان انواع بیماری‌ها و اختلالات اعصاب و روان با استفاده از دستگاه آر تی ام اس مزایای فراوانی برای افراد به همراه دارد. مهمترین مزایای درمان با rtms شامل موارد زیر است:
 
درمان غیر تهاجمی بدون نیاز برش در سر
اثربخشی سریع
امکان درمان قطعی بیماری‌های اعصاب و روان
موثر برای بیماران مقاوم به درمان‌های دارویی
درمان بدون هیچگونه عوارض جانبی
مرکز-تخصصی-آر-تی-ام-اس شیراز
جمع اوری مطالب و مدیریت شراکتی کلینیک محبوبه اشرف
کاردرمانی در شیراز
گفتاردرمانی در شیراز

برچسب ها :


آر تی ام استحریک مغناطیسی مغزrtmsآر تی ام اس شیرازتحریک مغناطیسی مغز شیرازکاردرمانی شیرازکاردرمانی در شیرازکلینیک کاردرمانی در شیرازکلینیک گفتاردرمانی در شیرازگفتاردرمانی شیرازکلینیک قصردشت شیرازکلینیک گفتاردرمانی شیراز قصرالدشتمراکز کاردرمانی در شیرازمراکز کاردرمانی شیرازمراکز گفتاردرمانی در شیرازمراکز گفتاردرمانی شیرازکاردرمانگرکاردرمانارگوتراپارگوتراپیستمحبوبه اشرفارگوتراپیهندتراپینوروفیدبکبیوفیدبکتحریک الکتریکی مغزکاردرمانیگفتاردرمانیکاردرمانی قصردشتکاردرمانی قصرالدشتکاردرمانی پیشه ورکاردرمانی سجاد پیشه ورکاردرمانی در شیرازکاردرمانی ایرانمحبوبه اشرفکاردرمانی فارسکاردرمانی در استان فارسکاردرمانی در قصردشتکاردرمانی نزدیک قصرالدشتکاردرمانگر شیرازکاردرمان شیرازکاردرمان در شیرازبهترین کاردرمان در شیرازمراکز کاردرمانی شیرازبهترین کاردرمانی در شیرازمراکز معتبر کاردرمانی در شیرازکلینیک های کاردرمانی در شیرازکاردرمانی خوب در شیرازکاردرمانی در منزلکاردرمانی در منزل درشیرازکاردرمانی در منزل شیرازگفتاردرمانی در منزل شیرازگفتاردرمانی در منزلتوانبخشی قصرالدشتتوانبخشی قصردشتتوانبخشی پیشه ورتواتبخشی سجاد پیشه ورسجاد پیشه ورارگوتراپیست سجاد پیشه وردرمان سکته مغزی شیرازدرمان فلج مغزی شیرازدرمان تاخیر حرکتی در شیرازمجهزترین کلینیک شیرازمجهزترین کلینیک کاردرمانی در شیرازدکتر کاردرمانی در شیرازکلینیک کاردرمانی شیرازکلینیک کاردرمانیکاردرمانی جسمیکاردرمانی ذهنیکاردرمانیکاردرمانی کودکانکاردرمانی فلج مغزیکاردرمانی سالمندانفیزیوتراپی در شیرازفیزیوتراپی شیرازفیزیوتراپی در منزل شیرازبهترین فیزیوتراپی در شیرازدرمان در منزل شیرازکاردرمانگرشیرازکاردرمان شیرازارگوتراپ شیرازارگوتراپیست شیرازارگوتراپی شیرازهندتراپی شیرازنوروفیدبک شیرازبیوفیدبک شیرازتحریک الکتریکی مغز شیرازفیزیوتراپیفیزیوتراپی اطفالفیزیوتراپی شیرازفیزیوتراپی اطفال در شیرازفیزیوتراپی کودکان در شیرازدرمان لکنت شیرازدرمان اختلال بلع شیرازدرمان سی پیدرمان فلج مغزیدرمان سی پیدرمان اوتیسمدرمان اتیسمکاردرمانی اوتیسمکاردرمانی اتیسمتاخیر حرکتیتاخیر رشدیدرمان فلج مغزی شیرازدرمان سی پی شیرازدرمان اوتیسم شیرازدرمان اتیسم شیرازکاردرمانی اوتیسم شیرازکاردرمانی اتیسم شیرازتاخیر حرکتی شیرازتاخیر رشدی شیرازسکته مغزیآفازیکلینیک توانبخشی شیرازتوانبخشی قصرالدشتتوانبخشی قصردشتکلینیک توانبخشی شیرازمرکز توانبخشی شیرازکلینیک تخصصی توانبخشی کاردرمانی و گفتاردرمانی قصرالدشت شیرازکاردرمانی و گفتاردرمانی قصرالدشت شیرازکلینیک تخصصی گفتاردرمانی لکنت قصرالدشت شیرازشیرازنوروتراپینوروتراپیستلباس فضاییاسپایدرکیجپارافین تراپیپارافین درمانیاختلال یادگیریعقب ماندگی ذهنیسندروم داونسندرم داونهیدروتراپیاب درمانیآب درمانیماساژدرمانی در شیرازماساژاختلالات جسمی حرکتیضایعات نخاعیپارکینسونام اسضربه مغزیسالمندانحرکات اصلاحیاسکلتی عضلانیارگونومینوروتراپی در شیرازنوروتراپیست در شیرازلباس فضایی در شیرازاسپایدرکیج شیرازپارافین تراپی شیرازپارافین درمانی شیرازاختلال یادگیری شیرازعقب ماندگی ذهنی شیرازسندروم داون شیرازسندرم داون شیرازهیدروتراپی شیرازاب درمانی در شیرازتجهیزات کاردرمانی شیرازوسایل کاردرمانی شیرازدستگاه های کاردرمانی شیرازفروش وسایل کاردرمانی شیرازفروش شیرازوسایل توانبخشی شیرازفروش دستگاه های فیزیوتراپی در شیرازآب درمانی شیرازماساژ در شیرازدستگاه فیزیوتراپی شیرازوسایل فیزیوتراپی شیرازوسایل ورزشی شیرازارتوپدفنی شیرازارتزپروتز شیرازکالای پزشکی شیرازبهترین ارتوپدفنیاختلالات جسمی حرکتی شیرازضایعات نخاعی در شیرازپارکینسون در شیرازام اس شیرازضربه مغزی شیرازسالمندان در شیرازحرکات اصلاحی شیرازفیزیوتراپی قصردشتفیزیوتراپی قصردشت شیرازفیزیوتراپی پیشه ورفیزیوتراپیست خوب در شیرازبهترین دکتر فیزیوتراپی شیرازاسکلتی عضلانی در شیرازارگونومی در شیرازکادردرمانیکادردرمانی در شیرازکادردرمانی شیرازکروناتاخیر گفتاریدرمان تاخیر گفتار و زبانکتابفروشی کودکان شیرازکتاب گفتاردرمانی شیرازمحصولات گفتاردرمانی شیرازتجهیزات گفتاردرمانی شیرازوسایل گفتاردرمانی شیرازفروش وسایل گفتاردرمانی شیرازدرمان تاخیر گفتار شیرازرشدحرکتی شیرازرفتار حرکتی شیرازبهترین دکتر گفتاردرمانی در شیرازبهترین دکترگفتاردرمانی شیرازدرمان تشنج شیرازمتخصص تشنج شیرازبهترین دکتر تشنج شیرازدکتر خوبدکترخوببهترین دکتربهترین گفتاردرمانیبهترین کاردرمانیدکتر لکنت شیرازبهترین متخصصپزشک خوبخدمه العلاج الوظیفیکاردرمانی در خانه شیرازگفتاردرمانی در خانه شیرازمطب کاردرمانی در شیرازمطب گفتاردرمانی در شیرازدکتر گفتاردرمانی در شیرازدکتر کاردرمانی در شیرازمرکز کاردرمانی در شیرازمرکز گفتاردرمانی در شیرازکاردرمانی چمران شیرازکاردرمانی ستارخان شیرازکاردرمانی ولیعصر قصردشتکاردرمانی زند شیرازکاردرمانی زرهی شیرازکاردرمانی ولیعصر شیرازکاردرمانی معالی اباد شیرازکاردرمانی ملاصدرا شیرازکاردرمانی شهرک صدرا شیرازکاردرمانی صدرا شیرازکاردرمانی استقلال شیرازکاردرمانی پاسداران شیرازکاردرمانی آبادهکاردرمانی اقلیدکاردرمانی ارسنجانکاردرمانی استهبانکاردرمانی بواناتکاردرمانی پاسارگادکاردرمانی جهرمکاردرمانی گویمکاردرمانی کوارکاردرمانی بوشهرکاردرمانی بندرعباسکاردرمانی تهرانکاردرمانی اصفهانکاردرمانی درسعادت شهرکاردرمانی خرامهکاردرمانی خرم‌بیدکاردرمانی خنجکاردرمانی دارابکاردرمانی رستمکادرمانی خانه زنیانکاردرمانی زرین‌دشتکاردرمانی سپیدانکاردرمانی سروستانکاردرمانی فراشبندکاردرمانی فساکاردرمانی فیروزآبادکاردرمانی قیر و کارزینکاردرمانی کازرونکاردرمانی کوارکاردرمانی گراشکاردرمانی لارستانکاردرمانی لامردکاردرمانی مرودشتکاردرمانی ممسنیکاردرمانی مهرکاردرمانی نی‌ریزدرمان انلاینکاردرمانی انلاینگفتاردرمانی انلاینکاردرمانی آنلاین شیرازگفتاردرمانی آنلاین شیرازدرمان در منزلکاردرمانی در منزل شیرازگفتاردرمانی در منزل شیرازهوم ویزیت شیرازگفتاردرمانی مجازیگفتاردرمانی تصویریگفتاردرمانی با واتساپکاردرمانی مجازیکاردرمانی تصویریکاردرمانی با واتساپبهترین دکتر گفتاردرمانی شیرازبهترین دکتر کاردرمانی شیرازکاردرمانی کودکان در شیرازکاردرمانی کودک در شیرازکاردرمانی بزرگسالان در شیرازگفتاردرمانی کودکان در شیرازگفتاردرمانی کودک در شیرازگفتاردرمانی بزرگسالان در شیرازاطفالسالمندانسالمندبهترین متخصص مغزو اعصاب کودکان در شیراز نورولوژیبهترین متخصص مغزو اعصاب بزرگسالان در شیراز نورولوژیستبهترین متخصص ارتوپد کودکان در شیرازبهترین متخصص ارتوپد بزرگسال در شیرازبهترین متخصص روانپزشکی کودکان در شیراز روانپزشکروانپزشک شیرازاینستاگرام و تلگرام ونشانی و تلفن و آدرس کلینیک ها و مراکز کاردرمانی و گفتاردرمانی در شیرازدکتر کاردرمانی در شیرازدکتر گفتاردرمانی در شیرازدکتر فیزیوتراپی در شیرازدکتر پیشه ورگفتاردرمانی دارابگفتاردرمانی آبادهگفتاردرمانی اقلیدگفتاردرمانی بواناتگفتاردرمانی خرم بیدگفتاردرمانی سرچهانگفتاردرمانی پاسارگادگفتاردرمانی مرودشتگفتاردرمانی اقلیدگفتاردرمانی بیضاگفتاردرمانی سپیدانگفتاردرمانی رستمکاردرمانی ممسنیگفتاردرمانی کوه چنارگفتاردرمانی کازرونگفتاردرمانی زرقانکاردرمانی خرامهگفتاردرمانی ارسنجانکاردرمانی بختگانگفتاردرمانی نی ریزکاردرمانی استهبانسروستانکوارفیروزابادفراشبندخفرفسادارابجهرمقیرو کارزیناوزخنجگراشلامردمهرلارستانزرین دشتنورابادحاجی ابادقیرقائمیهاردکانصفاشهرمصیریباب اناراباده طشکبواناتکره ایسعادت شهردشتی و دشتستانکامفیروزتخت جمشیدارژنخان زنیاندشت ارژنکرماناهوازخوزستانبوشهرعسلویهبندرعباسبندرلنگهقشمکیشیاسوجبرازجانگناوهخورموجبندرگناوهکنگانبندرکنگانجمعالی شهرعلاج مهنیالعلاج المهنیدشتستاندشتیچغادکاهرمبنککاکیبیدخونسعدابادخارکشبانکارهبردستانسیرافابداندیرریگدالکیبهارستانبردخونچاه مبارکدوراهکدلواربادولهابادانارستانتنگ ارمریزشنبهفیزیوتراپی دارابکلمهبوشکانبیمارستان توانبخشی شیرازهرمزقلعه قاضیتازیان پایینفینتختشمیلمینابخمیررودانشهابدرگهانسوزاطبلحراالعلاج الوظيفي في شيرازعلاج النطق في شيرازالعلاج الطبيعي في شيرازإعادة التأهيل في شيرازماستر العلاج الوظیفیدانشگاه علوم پزشکی شیرازدانشکده توانبخشی شیرازبازارکار کاردرمانیبازکار کاردرمانی در شیرازبازارکارگفتاردرمانی در شیرازبازارکار فیزیوتراپی در شیرازرشته فیزیوتراپیکاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی شیرازفیزیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی شیرازگفتاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی شیرازنظام پزشکینظام پزشکی شیرازکد نظام پزشکیارتوپد شیرازمغزواعصاب شیرازروانپزشک شیرازنورولوژیست شیرازسلول های بنیادی شیرازجراح شیرازپزشکمتخصصکارشناسکارشناس ارشدکارشناسی ارشدرشته های دانشگاه علوم پزشکی شیرازفیزیوتراپی اطفال شیرازفیزیوتراپیست اطفالفیزیوتراپی کودکان شیرازفیزیوتراپی نوزادان شیرازکودکبهترین مرکز اوتیسم شیرازبزرگسالانمراکزدرمانگاهبیمارستانکلینیکمطبمستشفی فی شیرازمستشفیhospitalshirazعلوم پزشکی شیرازایرانشیرازفارس

نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی :*  

پست الکترونیک :

نظرات: *  

آدرس ارتباطی ما

نشانی:ایران _فارس_شیراز_میدان قصرالدشت(مترو)_انتهای کوچه99قصرالدشت (مقربی)_فرعی راست ابتدای کوچه 34 وکلا(ایمان شمالی/همت شمالی)

موبایل : 09392024636

تلفن تماس : 07136308341